Turkcell BIP Teknik ve Teknolojik Incelemesi

Bir yanıt yazın

Comment as a guest.

 1. Hello my name is David,

  I want to very first begin by stating your website is amazing!

  I feel like you can use a bit more text content though.. and I understand it’s quite frustrating creating it all yourself.

  Do you happen to In addition have issues making Reports, Guides, Digital Info for you product & services or perhaps E-BOOKS?

  Simple things like even including an E-book can assist you acquire countless brand-new leads per month!

  New innovative technology has JUST been released that enables you to INSTANTLY create expert Ebooks, Reports, Guides, Lead Magnets, Whitepapers, and digital info-products AUTOMATICALLY, and “ON-DEMAND” … at a push of a button!

  > https://sqribble.site/

 2. 17 eylul tarihli bir yaziya David kullanicisi 12 nisan da bir yorum yapmis. ilginc geldi dogrusu.
  Neyse konu ile ilgili olarak bir uygulamanin baska firmalardan moduller kullanmasi cok dogal, hatta cogu zaman kendisi yapmasindan kat ve kat daha iyi. Muhim olan bunun dogru bir sekilde beyan edilmesi. Benim beklentim bu yonde. Diger sabit adresler, sunlar bunlar tabi ki BiP ekibinde duzgun bir kod kontrolu olmamasindan kaynaklaniyor. “Agile” olacagiz derken “fragile” oluyorlar.
  BiP in beni bir deger rahatsiz eden seyi icini gereksiz bir suru uygulama ile doldurmalari. THY checkini niye BiP den yapayim anlamis degilim, veya kurlara neden oradan bakayim. Her isi yapmasi gereksiz ama yapmasi gereken tek isi iyi yapsin yeterdi.

  1. u r so curious !.. they have datacenters everywhere … most likely in Turkey

 3. herkesin kafasının karışık olduğu şu sıraları bu programlarla ilgili teknik incelemeye aslında ihtiyaç var. hele youtube’da yapsan bu tarz bir şeyi sende kazanırsın bizde öğreniriz be hocam 🙂

  1. Bazı yazılımları teknolojik incelemeye bazı yazılımları da açıkları incelemeye tabii tutuyorum.. Turkcell in açıkları bende saklı kalsın.. Ben milli ve yerli cümlesi ve bizden sakladıkları ve benim açıklayabileceğim ne var diye olaya baktım.. Video yaparsam kontrolü kaçırırım..

  1. Turkcell e sormanız lazim.. ASlında çok kolay yapması ama çok işleri vardır..

 4. Bildiğim kadarı ile açık kaynaklı bir kod kullandığında bunu resmen ilan etmek ve o kısımları senin de açman gerekiyor (yanlışım yoksa!)
  Peki turkcell bunu yapmış mı? 🙂

Read Next

Sliding Sidebar